01:19
Bordi i UT akuzon Rektorin Koni: Uzurpoi kompetencat - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
9 hours ago ∗ Views: 458
Përplasja në Universitetin e Tiranës mes Bordit të Administrimit dhe Rektorit, Mynyr Koni vijon. Bordi ka reaguar përmes një deklarate, ku akuzo...
01:42
"Pse shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi është i rrezikshëm" - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
10 hours ago ∗ Views: 1,677
Kosova festoi një dekadë e pavarur. Shqiptarët, që përbëjnë shumicën e popullsisë festuan, serbët që jetojnë në enklava, jo.
00:57
Vetting politikës? Xhafaj: Kam gati projektin - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
10 hours ago ∗ Views: 476
Ishte thirrur të fliste për vettingun në polici, projektligji për të cilin është futur në Parlament me procedurë të përshpejtuar, por ajo q...
01:29
Demarkacioni pa datë - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
10 hours ago ∗ Views: 311
Parlamenti i Kosovës nuk ka vendosur ende një datë për mbajtjen e seancës për ratifikimin e marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi, pas s...
01:25
Hetimet për Tiranë-Elbasan, Haxhinasto merret në pyetje - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
10 hours ago ∗ Views: 415
Ish-ministri i Transporteve i LSI-së, Edmond Haxhinasto u pyet për më shumë se dy orë nga prokurorët e Krimeve të Rënda për llogari të dosje...
01:07
Kundër HEC-eve edhe në Kukës - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
10 hours ago ∗ Views: 984
Banorët e fshatit Topojan, Turaj, Breki, Nimçë, Shtrezë, Kollovoz dhe Novosej të Kukësit protestuan kundër ndërtimit të disa hidrocentraleve ...
02:09
Një President? BE kundër propozimit të Edi Ramës - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
10 hours ago ∗ Views: 1,919
Edi Rama tërhoqi vëmendjen mediatike dhe diplomatike në Ballkan dhe Bruksel me një deklaratë të mirëmenduar që kumtoi nga foltorja e Parlament...
01:35
Pa drita, pa ilaçe, 70-vjeçarja jeton me lëmoshën e fqinjëve - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
10 hours ago ∗ Views: 3,434
E vetme, pa drita dhe ilaçe. 70-vjeçarja jeton me lëmoshën e fqinjëve Valdete Thoma jeton në lagjen “1 Maji” në Vlorë. Vuan nga një sëmu...
03:55
Backstage The Voice 19.02.2018
by Top Channe...
12 hours ago ∗ Views: 316
http://top-channel.tv/videot/pop-culture/
01:32
“Akuarel” triumfon në Londër - Top Channel Albania - News - Lajme
by Top Channe...
15 hours ago ∗ Views: 1,176
Dokumentari artistik “Akuarel (…dmth me fal)” është fitues i çmimit si “Dokumentari më i mirë” në edicionin e 15-të të Filmmaker Int...